کسب عنوان قهرمانی توسط پویش جوانان مهذب نیا(ب) آریا گرانول قم و باشگاه انقلاب اصفهان در رده های دوم و سوم ایستادند

تاریخ : 13 اسفند 1397, 19:37 نویسنده : jebeli بازدیدها : 88 نظرات : 0 موضوع : مسابقات

دور برگشت لیگ آینده سازان تنیس در ایستگاه آخر

کسب عنوان قهرمانی توسط پویش جوانان مهذب نیا(ب)

آریا گرانول قم و باشگاه انقلاب اصفهان در رده های دوم و سوم ایستادند

دور برگشت لیگ آینده سازان تنیس با قهرمانی پویش جوانان مهذب نیا (ب) کار خود را در اصفهان به پایان رساند.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، دور برگشت لیگ آینده سازان تنیس که از روز چهارشنبه 8 اسفند در باشگاه تنیس انقلاب آصفهان با حضور 16 تیم از استانهای مختلف کشور آغاز شده بود روز دوشنبه 13 اسفند 1397 با غلبه پویش جوانان مهذب نیا (ب) بر آریا گرانول قم در فینال مسابقات به پایان رسید و به این ترتیب پویش جوانان مهذب نیا (ب) توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند و تیم آریا گرانول قم به عنوان نائب قهرمانی و باشگاه انقلاب اصفهان به مقام سومی این رقابتها دست پیدا کند.

محسن خدا پرست سرپرست سازمان لیگ تنیس که به عنوان میهمان ویژه در مراسم اختتامیه این مسابقات حضور پیدا کرده بود، به ایراد سخن پرداخت و با اشاره به میزبانی خوب اصفهان گفت: خوشبختانه در دور برگشت این مسابقات شاهد میزبانی خوب اصفهان بودیم به طوریکه هیچ گله مندی از تیمها در برگزاری مسابقات به سازمان لیگ تنیس نشد.

وی همچنین تصریح کرد: تنیسورهای زیر 18 سال آینده سازان تنیس کشور هستند و در این مسابقات خود را می توانند برای شرکت در رده های بعدی محک بزنند.

سرپرست سازمان لیگ استفاده از پتانسیل حداکثری در تنیس را یکی از برنامه های سازمان لیگ در آینده دانست و گفت: سازمان لیگ تنیس در نظر دارد از ظرفیت های بیشتری در برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی استفاده کند به طوریکه تنیسورهای بیشتری امکان حضور در مسابقات را داشته باشند.

وی تهیه برنامه جامع و مدون در سال 1398 برای برگزاری مسابقات را از برنامه های سازمان لیگ تنیس را از اهداف این سازمان در سال آتی دانست.

دکتر فرهاد رحیمی رئیس هیات تنیس استان اصفهان در ادامه برنامه گفت: به نوبه خودم و به نمایندگی از جامعه تنیس استان اصفهان از برگزار کنندگان این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر می کنم و یقین دارم اگر تلاش شبانه روزی این دوستان در طول مدت این دوره نبود شاهد برگزاری مسابقات به این قدرت و خوبی نبودیم.

وی همچنین تصریح کرد: می توان گفت حمایتهای فدراسیون تنیس به خصوص سازمان لیگ در صدر آن محسن خداپرست و همچنین حضور مسیح صلاح به عنوان سرداور این مسابقات توانست آمار خوبی از این مسابقات ارائه دهد و شاهد کمترین گلایه در این دوره از مسابقات باشیم.

رحیمی از تیم داوری شروین خرازی های اصفهانی، سام سرائیان، سپهر سرائیان، محمد قنبری و علی کرامتپور و تیم اجرایی این دوره از مسابقات قدردانی کرد و زحمت آنها را در راستای اعتلای پیشرفت ورزش تنیس دانست.

شایان ذکر است در ادامه برنامه مسیح صلاح سرداور این مسابقات گزارشی جامع از دور برگشت این مسابقات ارائه داد.

گفتنی است در پایان این برنامه از تیمهای پویش جوانان مهذب نیا (ب)، آریا گرانول قم و باشگاه تنیس انقلاب اصفهان با حضور محسن خداپرست سرپرست سازمان لیگ تنیس، دکتر فرهاد رحیمی رئیس هیات تنیس استان اصفهان، مسیح صلاح سرداور مسابقات و داوود شیخ جبلی مدیر روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان و مدیر باشگاه تنیس انقلاب با کاپ و مدال تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

تهیه و تنظیم:داوود شیخ جبلی[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود