کسب مقام سوم توسط باشگاه تنیس انقلاب

تاریخ : 12 اسفند 1397, 18:59 نویسنده : jebeli بازدیدها : 70 نظرات : 0 موضوع : مسابقات

در مسابقات تنیس لیگ آینده سازان کشور صورت پذیرفت:

کسب مقام سوم توسط باشگاه تنیس انقلاب

در دور برگشت مسابقات لیگ آینده سازان تنیس در مرحله نیمه نهایی تیمهای پویش جوانان مهذب نیا(ب) و آریا گرانول قم با شکست حریفان خود جواز حضور در فینال این رقابتها را کسب کردند و باشگاه تنیس انقلاب به مقام سوم این رقابتها دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، در دور برگشت مسابقات لیگ آینده سازان تنیس در مرحله نیمه نهایی تیم پویش جوانان مهذب نیا (ب) در مقابل تیم هیات تنیس استان کرمان ظاهر شد و با برد این تیم به عنوان اولین تیم این دوره از رقابتها راهی مسابقه فینال شد.

در ادامه این مسابقات تیم باشگاه انقلاب اصفهان با شکست در مقابل آریاگرانول قم نتیجه را واگذار کرد و از رفتن به فینال مسابقات باز ماند و و به مقام سومی این دوره از رقابتها بسنده کرد.

مسابقات لیگ آینده سازان تنیس در دور برگشت فردا 13 اسفند در ایستگاه آخر این دروه از رقابتها قرار می گیرد و در مصاف تیم آریا گرانول قم در برابر پویش جوانان مهذب نیا (ب) تکلیف قهرمان این دوره از رقابتها مشخص می شود.

همچنین در ادامه این رقابتها در روز دوشنبه 13 اسفند چهار بازی دیگر بین تیمهای باقیمانده برای مشخص شدن تیمهای پنجم تا دوازدهم برگزار می شود.

گفتنی است دور برگشت مسابقات لیگ آینده سازان تنیس از 8 اسفند به میزبانی هیات تنیس استان اصفهان در باشگاه انقلاب برگزار شد و در این دوره 16 تیم از استانهای مطرح کشور حاضر شدند. سرداوری این دوره از مسابقات را نیز مسیح صلاح اصفهانی داور نشان سفید کشور با تیم داوری متشکل از شروین خرازی های اصفهانی، سام سرائیان، سپهر سرائیان، محمد قنبری و علی کرامتپور از اصفهان برعهده داشت.

تهیه وتنظیم : داوود شیخ جبلی


[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود