اولین دوره مسابقات آدینه با احتساب رنکینگ استانی برگزار شد

تاریخ : 6 مهر 1398, 19:58 نویسنده : jebeli بازدیدها : 36 نظرات : 0 موضوع : خبرها / مسابقات / کمیته مسابقات
پس از سالها وقفه در استان اصفهان
اولین دوره مسابقات آدینه با احتساب رنکینگ استانی برگزار شد
اولین دوره از مسابقات آدینه آقایان و بانوان هیات تنیس استان اصفهان با معرفی نفرات برتر و همچنین احتساب رنکینگ استانی روز جمعه 5 مهرماه 1398 در باشگاه تنیس انقلاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، اولین دوره از مسابقات آدینه تنیس استان اصفهان با احتساب رنکینگ استانی پس از سالها وقفه روز جمعه کار خود را در باشگاه تنیس انقلاب توسط هیات تنیس استان اصفهان و همکاری خانه تنیس ملل  شروع کرد.
در این مسابقات که با حضور 28 نفر در بخش آقایان در سطح B، 16 نفر در بخش خانمها در سطح C برگزار شد تنیسورها با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در نهایت در بخش آقایان محمد رضویان     مقام قهرمانی، مهدی خسروی نائب قهرمانی و  مهراد مروی  و علی محمد پورسخی مشترک مقام سوم این مسابقات را کسب کردند. همچنین در بخش بانوان  مارال سلطانی مقام قهرمانی، الهه جزایری مقام نائب قهرمانی و طناز خوروش و سارینا داوری مشترک مقام سوم این رقابتها را از آن خود کردند. در پایان این مسابقات از نفرات برتر این رقابتها تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است این دوره از مسابقات توسط هیات تنیس استان اصفهان و با همکاری خانه تنیس ملل بامدیریت محمد حسن لاچینانی وسرداوری بهنام آقا خانی و  داوری غزل صالحی و مریم درخشان و حضور علیرضا اکبرنژاد پزشکیار در باشگاه تنیس انقلاب برگزار شد.
شایان ذکر است نحوه برگزاری و چگونگی دور بعدی مسابقات آدینه هیات تنیس استان اصفهان متعاقبا از رسانه های رسمی هیات اعلام می شود.

#هیات_تنیس_استان_اصفهان
#باشگاه_تنیس_انقلاب
#خانه_تنیس_ملل
#رنکینگ_استانی_تنیس_اصفهان
#روابط_عمومی

[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود