برترین های ردههای سنی اعلام شدند

تاریخ : 11 دی 1397, 10:37 نویسنده : tinjs بازدیدها : 234 نظرات : 0 موضوع : خبرها

برترین های رددهای سنی مختلف در سال پایان ۹۵ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: از سوی سازمان لیگ تنیس کشور  تنیسورهای برتر ردههای سنی زیر ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ و بزرگسالان در هر دو بخش دختران و پسران در سال ۹۵ معرفی شدند.
جدول رنکینگ مسابقات گروه سنی آزاد آقایان تا پایان مسابقات جام حذفی 

نفر اول: حمید رضا نداف از اصفهان با ۳۱۰۰ امتیاز
نفر دوم: فرشاد طلاور از اصفهان با ۱۹۴۳ امتیاز
نفر سوم: حسام اسماعیل یزدی از تهران با ۱۸۹۰ امتیاز 
۴۱۸ تنیسور صاحب رنکینگ
جدول رنکینگ آقایان تا پایان جام حذفی ۹۵

نفر اول: صدف صادق وزیری از تهران با ۱۹۹۰ امتیاز
نفر دوم: غزاله ترکمن از تهران با ۱۷۰۳ امتیاز
نفر سوم: سارا آزاد دوست از تهران با ۱۵۳۳ امتیاز 
۱۱۹ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ رده سنی ۱۸ سال تا پایان دوربرگشت لیگ اهواز 
نفر اول: بنیامین داوودی از خوستان با ۱۲۲۰ امتیاز
نفر دوم: عماد گودرزی از خراسان رضوی با ۸۹۲ امتیاز
نفر سوم: محمدرضا خوش خلق از تهران با ۷۱۰ امتیاز
۷۸ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ مسابقات زیر ۱۸ سال دختران تا پایان مسابقات قهرمانی کشور ساری
نفر اول: کیمیا اسبقی پور از البرز با ۱۰۸۹ امتیاز
نفر دوم: لاچین افشین از آذربایجان غربی با ۸۰۸ امتیاز
نفر سوم: آرتا فریدی از فارس با ۷۱۵ امتیاز
۲۸ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ رده سنی ۱۶ سال تا پایان دوربرگشت لیگ اهواز
نفر اول: محمد کتیبه از فارس با  ۵۴۹ امتیاز
نفر دوم: رهام عباسی از گیلان با ۴۹۶ امتیاز
نفر سوم: سینا یوسف زاده از قم با ۴۰۰ امتیاز
۵۹ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ مسابقات زیر ۱۶ سال دختران تا پایان قهرمان کشور ساری
نفر اول: مهتا خانلو از تهران با ۷۵۶ امتیاز
نفر دوم: مهشاد شعیبی از خراسان رضوی با ۵۹۵ امتیاز
نفر سوم: نیلوفر قاسمعلی پور از تهران با ۴۵۰ امتیاز
۲۷ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ رده سنی ۱۴ سال تا پایان دور برگشت لیگ آینده سازان
نفر اول: سهراب دکمه چین از البرز با ۱۳۳۸ امتیاز
نفر دوم: علی یزدانی از خراسان شمالی با ۱۳۱۳ امتیاز
نفر سوم: سپهر سهرابی از البرز با ۴۱۸ امتیاز
۵۷ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ مسابقات زیر ۱۴ سال دختران تا پایان جام عید تا عید شهرکرد
نفر اول: ملینا مهرانی از تهران با ۸۰۷ امتیاز
نفر دوم: آریسا سبزه زار از کرمان با ۷۹۰ امتیاز
نفر سوم: مشکاه الزهرا صفی از تهران با ۵۱۰ امتیاز
۳۳ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ رده سنی ۱۲ سال پسران تا پایان دوربرگشت لیگ آینده سازان
نفر اول: امیر علی قوام از تهران با ۱۱۸۳ امتیاز
نفر دوم: آرتین نظری از تهران با ۸۱۱ امتیاز
نفر سوم: ایلیا جعفر از تهران با ۴۸۵ امتیاز
۴۵ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ مسابقات گروه سنی زیر ۱۲ سال دختران تا جام عید تا عید شهرکرد
نفر اول: آریسا سبزه زار از کرمان با ۶۵۰ امتیاز
نفر دوم: عسل جاویدان از کرمان با ۵۰۰ امتیاز 
نفر سوم: رومینا زینالی صورمان آبادی از آذربایجان غربی با ۴۲۵ امتیاز
۲۳ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ رده سنی ۱۰ سال پسران تا پایان جام عید تا عید شهرکرد
نفر اول: اردا سبک روح از تهران با ۶۷۵ امتیاز
نفر دوم: کانیدا سبک روح از تهران با ۵۳۵ امتیاز
نفر سوم: محمد پاشا امیری از کرمان با ۴۰۵ امتیاز
۳۱ تنیسور صاحب رنکینگ

جدول رنکینگ رده سنی ۱۰ سال دختران تا پایان جام عید تا عید شهرکرد
نفر اول: مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی با ۷۶۵ امتیاز
نفر دوم: هانا سلطانی از قزوین با ۶۶۵ امتیاز
نفر سوم: روژدا سبک روح از تهران با ۶۴۰ امتیاز
[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود