اولین جایزه بزرگ تنیس 98 در اصفهان

تاریخ : 14 خرداد 1398, 16:27 نویسنده : jebeli بازدیدها : 86 نظرات : 0 موضوع : خبرها / مسابقات / کمیته روابط عمومی و روابط بین الملل

اولین جایزه بزرگ تنیس 98 در اصفهان

رقابتهای تنیسورهای کشور برای کسب 800 امتیاز

اولین مسابقه جایزه بزرگ سطح A در سال 1398 به میزبانی هیات تنیس استان اصفهان در باشگاه تنیس پرواز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، نخستین مسابقه تنیس جایزه بزرگ سطح A کشور در سال 98 از هشتم خردادماه و به میزبانی هیئت تنیس استان اصفهان در باشگاه تنیس پرواز آغاز شد.

سام خشتی مدیر برگزاری مسابقات در این خصوص اظهار داشت: این مسابقات در جدول مقدماتی با شرکت 56 نفر کار خود را  آغاز کرد و رقابت‌ها در این جدول تا روز شنبه 11 خردادماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: مسابقات با اتمام رقابت‌ها در جدول مقدماتی، از روز شنبه 11 خرداد وارد جدول اصلی شده و 64 تنیسور در مسابقات انفرادی با یکدیگر برای کسب مقام‌های قهرمانی به رقابت می‌پردازند.

خشتی به استان‌های حاضر در این مسابقات اشاره کرد و گفت: تنیسورهای بیش از 9 استان کشور از جمله تهران، قزوین، آذربایجان شرقی، یزد، فارس، مازندران، زنجان و مشهد در این رقابت‌ها شرکت کرده‌اند.

وی درباره جایزه این مسابقات افزود: مبلغ جایزه این مسابقات 16 میلیون تومان است که در پایان به نفرات برتر اهدا می‌شود. همچنین نفرات برتر طبق جدول رنکینگ به امتیازاتشان افزوده می‌شود.

این مسابقات با سرداوری مسیح صلاح داور بین‌المللی نشان سفید اصفهانی و 6 داور اصفهانی دیگر، از ساعت 20 هر روز در باشگاه تنیس پرواز برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ نخستین مسابقه تنیس جایزه بزرگ سطح A کشور در سال 98  از هشتم خردادماه درباشگاه تنیس پرواز آغاز و تا 18 خردادماه ادامه دارد.


[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود