قهرمانان این دوره از مسابقات تنیس ITFJuniors2019 ​مشخص شدند

تاریخ : 7 اردیبهشت 1398, 14:55 نویسنده : jebeli بازدیدها : 46 نظرات : 0 موضوع : خبرها / مسابقات

قهرمانان این دوره از مسابقات ITFJuniors2019 مشخص شدند

قهرمانی ها در دستان اکراین و چک

مهتا خانلو تنها ایرانی دارنده مقام در این رقابتها


سری مسابقات تنیس ITFJuniors2019 که به میزبانی هیات تنیس استان اصفهان در باشگاه تنیس آپادانا برگزار شد با مشخص شدن نفرات و تیمهای برتر در بخش پسران و دختران به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، مسابقات بین المللی تنیس ITFJuniors2019 که به میزبانی هیات تنیس استان اصفهان در باشگاه تنیس آپادانا از روز شنبه 31 فروردین مصادف با 20 April در جدول مقدماتی کار خود را آغاز کرد و از روز دوشنبه 2 اردیبهشت مصادف با 22 April وارد جدول اصلی رقابتها شد که نهایتا امروز شنبه 7 اردیبهشت 1398 مصادف با 27 April 2019 کار خود را در این دوره به پایان رساند.

در بخش انفرادی دختران که با حضور تنیسورهای از کشورهای ایران ، روسیه ، ترکیه ، اکراین ، زیمبابوه و هند برگزار شد « سابینا زینولوا » از اکراین مقام اول را کسب کرد و« مهتا خانلو » از ایران نائب قهرمان شد.

در بخش دو نفره دختران نیز که با حضور تنیسورهای از کشورهای ایران ، روسیه ، ترکیه ، اکراین ، زیمبابوه و هند برگزار شد و تیم مشترک ترکیه و اکراین مقام اول را کسب کردند و مهتا خانلو از ایران و تنیسوری از روسیه نائب قهرمان شدند.

در بخش پسران نیز در رقابتهای دو نفره که با حضور تنیسورهای از کشورهای ایران ، هند ، ترکیه، چک ، یونان ، بلاروس، تونس ، آلمان و روسیه برگزار شد تیم مشترک جمهوری چکمقام اول را کسب کردند و تیم تنیس ترکیه نائب قهرمان شد.

در بخش پایانی این رقابتها یعنی در فینال رقابتهای تک نفره پسران که که با حضور فرشاد صفتی نماینده فدراسیون، دکتر فرهاد رحیمی رئیس هیات تنیس استان اصفهان، فرشید زیدی مدیر مسابقات و مسیح صلاح سرداور در روز شنبه 7 اردیبهشت 1398 مصادف با 27 Aprilبرگزار شد، Onderej horak از جمهوری چک به مقام قهرمانی مسابقات بین المللی ITFJuniors2019 دست پیدا کرد و و artur kukasian از روسیه مقام نائب قهرمانی را از آن خود کرد.

این دوره از مسابقات با سرداوری مسیح صلاح داور بین المللی نشان سفید کشورمان برگزار شد و فرشید زیدی مدیریت این رویدادها را بر عهده داشت .

این مسابقات باعنوان جام ولایت به میزبانی هیات تنیس استان اصفهان در باشگاه تنیس آپادانا با حضور 80 تنیسور خارجی و داخلی در دور رده دختران و پسران زیر 18 سال با حضور بیش از 10 کشور خارجی برگزار شد.

/ تهیه و تنظیم : داوود شیخ جبلی


[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود