حضور در جمع 8 تیم برتر این رقابتها دور از دسترس نیست؛ به کسب مقام قهرمانی امیدواریم

تاریخ : 5 بهمن 1397, 14:21 نویسنده : tinjs بازدیدها : 137 نظرات : 0 موضوع : خبرها


سرمربی تیم الف و ب تیم بانوان هیات تنیس استان اصفهان در مسابقات جام حذفی کیش گفت: با توان و ظرفیت موجود در بازیکنان امید به کسب مقام قهرمانی داریم.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، مسابقات جام حذفی تنیس در بخش بانوان طبق سنوات گذشته این بار هم به میزبانی استان هرمزگان در جزیره کیش کار خود را دوشنبه اول بهمن ماه 1397 باحضور 52 تیم از استانهای مختلف کشور شروع کرد. استان اصفهان که هرسال سهم بیشتری نسبت به دیگر استانها در خصوص حضور در مسابقات دارد امسال نیز با 14 تیم با عناوین مختلف در این رقابتها حاضر شد به طوریکه هیات تنیس استان اصفهان نیز با توجه به سیاستهای خود در خصوص توسعه و ترویج تنیس در بخش قهرمانی اقدام به اعزام سه تیم با نام های هیات تنیس استان اصفهان (الف، ب و ج ) با سرمربیگری مریم حجه فروش برای تیم های الف و ب و راضیه امیرخانی برای تیم ج هیات کرد.کسب دو مقام قهرمانی تیم هیات تنیس استان اصفهان (الف) ما را برآن داشت تا در هیمن راستا با مریم حجه فروش سرمربی تیم الف و ب هیات تنیس استان اصفهان در مسابقات جام حذفی کیش به گفت و گوی اختصاصی بپردازیم. وی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه بازیکنان اصفهان توانستند در این دوره از رقابتها خوب ظاهر شوند، افزود: خوشبختانه بازیکنان ما در تیم (الف) هرچه در توان داشتند به منصه ظهور گذاشتند و توانستند در دو مسابقه اول قاطعانه حریف خود را از سر راه بردارند و به جدول اصلی نزدیک شوند.

وی در ادامه گفت: در خصوص تیم (ب) هیات نیز باید بگویم که این تیم بیشتر برای کسب تجربه به این مسابقات اعزام شده تا در سال آینده با درایت و هوش بهتر در مسابقات حاضر شوند.

حجه فروش همچنین تصریح کرد: مسابقات امسال با برنامه ریزی و روال بهتری در حال اجرا است و می توان گفت این دوره از رقابتها وجه تمایز قابل توجهی نسبت به سالهای گذشته دارد.

وی افزود: یکی از وجه تمایز این دوره از رقابتها مشخص بودن ساعتهای مسابقه و استراحت تیمها بود که این مساله در سالهای گذشته نظم خوبی را به همراه نداشت به طوریکه مورد انتقاد تیمهای حاضر قرار می گرفت.

این مربی متذکر شد: وضعیت خوب داوری نیز از حسن های برگزاری این دوره از مسابقات بود که مورد توجه تیمها نیز قرار گرفته است.

وی وضعیت دیگر تیمهای حاضر در مسابقات را خوب ارزیابی کرد و در این خصوص گفت: 14 تیم حاضر در مسابقات بخصوص تیم (ج) توانستند که رقابتی خوب از خود به نمایش بگذارند به طوریکه اکثریت تیم ها در مسابقات خود موفق به کسب پیروزی شدند.

حجه فروش حضور در جدول اصلی این رقابتها را مورد اشاره قرار داد و گفت: امیدواریم با غلبه بر حرف خود که فردا به مصاف آنها می رویم بتوانیم در جدول اصلی این رقابتها حضور پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده روی تیم الف هیات تنیس اصفهان می توان باور داشت که این تیم توان حضور در جمع 8 تیم برتر در این دوره رقابتها را دارد و رسیدن به سکوی قهرمانی رقابتها نیز دور از دسترس نیست.

این سرمربی ظرفیت استان اصفهان را برای حضور در این رقابتها در قالب تیم هیات تنیس حتی تا 10 تیم دانست و گفت: با توان و پتانسیلی که در هیات تنیس استان اصفهان و حتی تیم مربیگری کنونی هیات داریم می توان گفت که حضور 10 تیم از هیات در این مسابقات دور از ذهن نیست.

وی در پایان به استعدادهای بالقوه استان اصفهان در تنیس اشاره کرد و گفت: خوشبختانه استعدادهایی در تیم های پایه استان و حتی باشگاههای استان وجود دارد که قصد داریم سال آینده با جذب این استعدادها برای چینش تیم استان به تقویت و حضور هرچه جدی تیم های هیات تنیس در مسابقات مختلف بپردازیم البته ناگفته نماند حمایت و همراهی خانواده و ها و ورزشکاران برای رسیدن به این هدف بیسار ضروری است.

[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود