زمین برای تمرین در اختیار تیم ها قرار نمی دهند؛ تیم های اصفهان شانس قهرمانی در مسابقات را دارند

تاریخ : 5 بهمن 1397, 14:20 نویسنده : tinjs بازدیدها : 157 نظرات : 0 موضوع : خبرها

«جام حذفی تنیس همیشه دارای سطح بالایی بوده و اکثر تیم های شرکت کننده به دلیل شدت رقابت و قدرت حریفهای خود زود حذف می شوند.» این صحبتی بود که راضیه امیرخانی سرمربی تیم (ج) هیات تنیس استان اصفهان در گفت و گوی خود با روابط عمومی هیات تنیس استان به آن اشاره کرد.

وی در ادامه صحبتهای خود گفت: اصفهان با اقتدار 14 تیم برای مسابقات اعزام کرده که نسبت به استانهای دیگر دارای بیشترین تیم در این دوره از رقابتها است.

امیرخانی همچنین تصریح کرد: تیم های شرکت کننده از اصفهان بخصوص تیم های «الف، ب و ج » هیات تنیس استان با بازیکنان بسیار خوب در این مسابقات حاضر شدند به طوریکه اکثر تیم ها توانستند جواز حضور در جدول اصلی و مسابقات حذفی این دوره از رقابتها را کسب کنند.

این مربی با بیان اینکه سطح بازی ها خوب بود، افزود: سطح بازی ها نسبت به هر سال بهتر بود اشکالاتی جزئی در مسابقات بود که سازمان لیگ با اهتمام و پژوهش بیشتر و درایت مسئولان این بخش می توانند آن را برای سال آینده برطرف کنند.

وی با اذعان بر این موضوع که برخلاف نظر عده ایی که فکر می کنند تیم ها برای تفریح به کیش می آیند، گفت: حداقل می توانم بگویم تیم های اعزامی هیات تنیس استان اصفهان در این چند روز کمترین زمان را برای استراحت و حتی تفریح داشتند و بعضا از صبح تا شب در میدان مسابقات حضور داشتند.

امیرخانی در پایان صحبتهای خود خاطر نشان کرد: با توان و پتانسیلی که در تیم (ج) هیات تنیس استان اصفهان سراغ دارم حضور در جمع تیمهای برتر و کسب عنوان برتر دور از ذهن نیست به همین منظور ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به عناوین برتر در این دوره از رقابتها می کنیم.

گفتنی است در تیم(ج) هیات تنیس استان اصفهان راضیه امیرخانی به عنوان مربی بازیکن و نگار دادخواه تهرانی و مهشید کریمزاده به عنوان بازیکن حضور دارند.

[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود