اصفهان مستدعین خوبی در تنیس دارد

تاریخ : 5 بهمن 1397, 14:17 نویسنده : tinjs بازدیدها : 126 نظرات : 0 موضوع : خبرها

سرمربی تیم دامینه مهرگستر اصفهان (الف) گفت: اصفهان مستدعین خوبی در ورزش تنیس دارد و باید برای پیشرفت هرچه بیشتر حمایت شوند.

طناز شاه علایی در گفت و گو با روابط عمومی هیات تنیس اصفهان با اشاره به بازی های اخیر جام حذفی بانوان در کیش گفت: بازیها نسبت به سال گذشته هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی وضعیت مساعد و خوبی را پیدا کرده است به طوریکه چهره های خوب و با استعداد جدیدی در این دوره از رقابتها حضور پیدا کردند.

وی حضور اصفهان را در مسابقات تنیس جام حذفی را ضروری دانست و بیان کرد: حضور بازیکنان اصفهان در مسابقات مختلف از جمله جام حذفی می تواند بر تجربه و حرفه ایی شدن بازیکنان اثر مثبتی بگذارد و به زعم بنده این حضور برای بازیکنان ضروری است.

شاه اعلایی نظم و ترتیب این دوره از مسابقات را خوب دانست و در ادامه گفت: یکی از محاسن این دوره از بازی ها نظم و ترتیب خوب آن در برگزاری بوده که مورد توجه و رضایت تیم ها قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تیم های اصفهان در این مسابقات خوب ظاهر شدند، گفت: انتظار می رود سال آینده تیم ها با انسجام و وحدت بهتری در مسابقات حاضر شوند تا نتایج بهتری کسب شود البته ناگفته نماند امسال نیز تا به امروز اصفهانی ها توانست بهترین نتایج را در میان دیگر استان ها کسب کنند و این را می توان از حمایتهای بی دریغ هیات تنیس از رده های سنی و بزرگسالان دانست.

این مربی حضور رده های سنی را مثمر ثمر دانست و گفت: خوشبختانه در رده های سنی بازیکنان خوبی از اصفهان امسال حضور پیدا کردند و نتایج خوبی بدست آوردند.[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود