بزرگترین همایش همگانی تنیس در اصفهان

تاریخ : 10 اسفند 1397, 11:38 نویسنده : jebeli بازدیدها : 91 نظرات : 0 موضوع : کمیته ها / کمیته همگانی

هیات تنیس استان اصفهان برای دومین بار در سال جاری برگزار کرد:

بزرگترین همایش همگانی تنیس در اصفهان

بزرگترین همایش تنیس همگانی برای دومین بار متوالی در اصفهان با حضور گسترده مردم جمعه 10 اسفند در مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، هیات تنیس استان اصفهان با همگاری کمیته داوران، کمیته استعدادیابی و با بهره گیری از تیمی مجرب متشکل از مربیان، تنیسور های جوان و همچنین عوامل اجرایی کمیته روابط عمومی اقدام به برگزاری همایش تنیس همگانی در مجموعه سیتی سنتر اصفهان کرد. در این همایش که در محل آتریوم مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان برگزار شد بیش از 20 مربی به آموزش مردم پرداختند. در حاشیه این برنامه ثبت نام متقاضیان برای آموزش وبرنامه استعدادیابی انجام شد که مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار گرفت.

دکتر فرهاد رحیمی رئیس هیات تنیس استان اصفهان در گفت و گو یی اختصاصی هدف از برگزاری این همایش را مورد بحث قرار داد و گفت: همایش بزرگ تنیس همگانی با هدف ترویج و توسعه تنیس برگزار شد و این هیات قصد در دارد در چار سال آتی به طور مدون تنیس را در ابعاد همگانی در میان اقشار مختلف مردم برگزار کند.

وی همچنین تصریح کرد: پرداختن به بعد همگانی تنیس می تواند قشر بیشتری را جذب این رشته کند به طوریکه حضور حداقلی برای ورود به این رشته در آینده ایی نه چندان دور به حضور حداکثری تبدیل می شود.

حضور تنیس در محلات اصفهان برای آشنایی بیشتر مردم با آن صحبتی بود که مهندس علیرضا نصر اصفهانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان و عضو هیات رئیسه هیات تنیس استان به آن اشاره کرد و در این خصوص گفت: هیات تنیس باید در برنامه های آتی خود تنیس همگانی را به سمت محلات اصفهان سوق داده تا قشر بیشتر در نقاط مختلف اصفهان از آن بهره ببرند.

دکتر ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مهندس علیرضا نصر نائب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، دکتر کورش محمدی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، دکتر نعیمی معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از جمله میهمانان هیات تنیس استان اصفهان در این برنامه بودند که با حضور در محل برگزاری همایش به ایراد سخن پرداختند.

گفتنی است این همایش با حمایتهای مسعود صرامی مدیرعامل مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان، میثم سمساریلر نماینده شرکت شیر آلات KWC و علیرضا احمدی نماینده شرکت شیرآلات Shouder در اصفهان برگزار شد.

تهیه و تنظیم : روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود